دسترسی به آب سالم از نیازهای اساسی و اولیه بشر است. کیفیت آب آشامیدنی تاثیر به سزایی در سلامتی مردم دارد چرا که آب آشامیدنی یکی از راه‌های تامین املاح ضروری بدن انسان است. مـواد شـیمیائی گونـاگون چـه بـه صورت طبیعی و یا به صورت مصنوعی در مسیر جریـان آب در طبیعت در آب‌ها حل می‌گردد. بعضی از ایـن امـلاح در تغذیه و سلامت انسان مفیـد و تعـدادي مـضر مـی‌باشـند و برخی سبب کاهش کیفیت طعم و مزه آب می‌شوند. شرکت واتاب مکانیک با کادری متخصص و بهره‌گیری از تکنولوژی های روز دنیا زیر نظر شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی اقدام به نصب سامانه های تمام خودکار تصفیه و توزیع آب آشامیدنی با کیفیت در شهر اراک نموده است.

این سامانه ها با تصفیه آب در محل برداشت، آب آشامیدنی با بالاترین کیفیت و استاندارد بهداشتی را ارائه می کنند. برای نخستین بار در کشور سامانه های تصفیه آب واتاب مکانیک، به پیشخوان بانکی انصار مجهز شده است که خدمات تهیه و شارژ واتاب کارت شهروندی (جهت دریافت آب) و همچنین انجام کلیه امور بانکی غیرنقدی (مانند پرداخت قبوض، تهیه شارژ ،انتقال وجه و…) را به ساده ترین شکل ممکن و در حین دریافت آب در اختیار شهروندان عزیز قرار داده است.

کیفیت آب خروجی این سامانه ها به صورت روزانه و با دستگاههای پیشرفته پایش می شود و پارامترهای خروجی آن مطابق نظر شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی تعیین می گردد.

پروژه تولید و توزیع هوشمند آب آشامیدنی – شهر اراک
برچسب گذاری شده در: